این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

شرکت ابزار تونل جهان با سابقه ای بیش از سه دهه توسط برخی از متخصصین رشته های حفاری زیرزمینی، برنامه ریزی، ساخت و تولید، کنترل و تضمین کیفیت با هدف تولید ماشین آلات مورد نیاز پروژه های عمرانی، ساختمانی از قبیل انواع دستگاه های بتن پاش (شاتکریت)، فن و جت فن های تهویه فضاهای زیرزمینی، پمپ تزریق، لوله های انتقال هوا (داکت) و غیره تاسیس شد.

 

تجارب مهندسین این شرکت به شناسایی و ساخت کاربردی ترین ماشین آلات فوق با در نظر گرفتن تمام جزئیات فنی با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا منجر شده است، که این مهم ما را از پیشـگامان این عرصه در بازارهای داخلی و خارجی (بالاخص خاورمیانه) قرار داده است؛ به نحوی که مفتخریم اعلام بداریم که نیاز پیمانکاران پروژه های عمرانی به ماشین آلات خارجی کاملا قطع شده و ما توانایی تامین تمامی نیاز های آن ها را با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت دارا می باشیم. این شرکت آمادگی دارد با استفاده از تمام توان فنی و اجرایی و سالها تجربه حرفه ای و موثر خود و با استفاده از بهترین مواد اولیه موجود در دنیا خدمتی ممتاز و در خور شأن پروژه های ملی و ماندگار، ارائه کند. فرصت حیات در دنیا معبری است مقدس به سوی ابدیت و وصل به اصل و آنچه برای ما می ماند خدمت بی طلب به انسانهاست. به امید توفیق همگی ما در این فرصت کوتاه.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei
قیمت میلگرد خاموشی هایم barbari74 موضوعات علمی سایت پروژه های علمی کاف_خ کامپیوتر اِوان طب فرانگر اجماع طب سنتی و طب جدید بعد از مدرسه معصومه باقری